نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 20 30 45

چراغ دیواری تزئینی یکی از بهترین روشنایی هایی است که شما می توانید در فضای منزل خودتان از آن استفاده کنید. این چراغ نورپردازی بسیار خوبی دارد و با توجه به تنوع بسیار زیاد آن قطعاً شما می‌توانید چراغ مورد علاقه خودتان را در میان چراغ های دیواری پیدا کنید. شما می توانید این چراغ ها را در مجموعه ما خریداری کنید.

چراغ دیواری تزئینی ، زیبایی بخشیدن به دیوار

برای روشنایی منازل می توان از سیستم های روشنایی مختلفی استفاده کرد. یکی از این ابزار روشنایی، چراغ دیواری تزئینی است که ظاهری جذاب به دیوارهای منزل شما می بخشد و به عنوان یکی از مهمترین عناصر در دکوراسیون منزل شناخته می شود. استفاده از اینگونه چراغ ها ریشه تاریخی دارد. در واقع ابتدایی ترین نوع چراغ دیواری تزیینی مشعل ها و شمع هایی بوده اند که در دوران قرون وسطا از آنها استفاده می شده است.

امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی مدل ها و سبک های متنوعی برای چراغ دیواری وجود دارد. تزیینی بودن چراغ های دیواری دلیلی بر آن نیست که آنها روشنایی کمی داشته باشند بلکه کیفیت روشنایی این چراغ ها بسیار مناسب است. زاویه نور این چراغ ها نیست در مقایسه با نمونه های مشابه بسیار بهتر است. انواع مختلف این چراغ ها کاربردهای متفاوتی دارند. مثلاً نوعی از آنها هستند که فقط برای روشنایی بخشیدن به یک نقطه از فضای منزل شما کاربرد دارند اما نمونه های دیگر هم هستند که فضای گسترده تری را پوشش می‌دهند.

در نظر داشته باشید که از این چراغ ها بیشتر برای موارد هنری مثل به نمایش گذاشتن عکس یا تابلو بر روی دیوار استفاده می‌شود. در ادامه در مورد مهمترین ویژگی چراغ دیواری نکات بیشتری را خدمت شما بیان خواهیم کرد و پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

نکات مهم در انتخاب چراغ دیواری تزئینی

  • نورپردازی: اولین ویژگی که برای خرید چراغ دیواری تزئینی مناسب باید به آن توجه داشته باشید نوع نورپردازی چراغ است. در واقع شما باید بررسی کنید که چراغ را برای روشنایی مستقیم یا غیرمستقیم و برای درخشش به بالا یا پایین می خواهید.
  • اندازه و سبک: مورد دیگری که باید در خرید چراغ دیواری تزئینی به آن توجه داشته باشید بررسی اندازه چراغ است. توجه داشته باشید که در کنار اندازه شما باید چراغی خریداری کنید که سبک آن با دکوراسیون و تزئینات منزل شما همخوانی داشته باشد. ضمناً شما باید جنس چراغ را نیز برای خرید مد نظر قرار دهید.
  • موقعیت یابی: معمولا این چراغ ها بالاتر از سطح چشم روی دیوار قرار می گیرند. معمولاً این چراغ ها را در فاصله یک متر و هشتاد سانتی متر از کف به زمین نصب می کنند اما در صورتی که سقف شما ارتفاع زیادی داشته باشد می توانید میزان فاصله این چراغ ها را ۲ الی ۳ متر افزایش دهید.

مزایای استفاده از چراغ دیواری تزئینی

همان طور که از نام چراغ دیواری تزئینی پیداست اولین مزیت مهم این چراغ ها استفاده از آنها به عنوان یکی از تزئینات منزل می باشد. این چراغ ها می تواند جلوه ای بی نظیر به فضای اتاقها و راهرو های منزل شما بدهند. دومین مزیت مهم این محصولات تنوع بسیار زیاد آن ها است که باعث می شود قدرت انتخاب شما در خرید آنها افزایش پیدا کند. این چراغها قدرت بسیار زیادی در بهینه‌سازی انرژی دارند که باعث می شود مصرف انرژی آنها کاهش پیدا کرده و هزینه های شما کمتر شود. ضمن این چراغ ها می توانند فضای گرم و دلنشین در اتاق نشیمن شما ایجاد کنند.

خرید چراغ دیواری تزئینی

شما باید این محصول را از جایی تهیه کنید که به شما مشاوره نصب و دکوراتیو بدهد و همچنین محصولاتش دارای گارانتی اصالت کالا _ بازگشت وجه داشته باشد که فروشگاه نور پردازی حامی نور تمام این موارد را برای مشتریان خود ارائه می دهد.