نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش 20 30 45

چراغ دفنی یکی از منحصر به فرد ترین چراغ هایی است که در بازار به فروش می‌رسد. این چرا که بیشتر در زمین نصب می‌شود کاربردهای بسیار زیادی دارد و البته اگر از مجموعه‌ای معتبر خریداری شود قیمت مناسبی هم دارد. در این مطلب قصد داریم نکاتی را در مورد اینکه چرا خدمت شما بیان کنیم.

چراغ دفنی، زیبایی ساختمان

چراغ دفنی نوعی ابزار روشنایی می باشد که برای نورپردازی در داخل زمین نصب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. از این چراغ ها فقط محل خروج نور آنها دیده می‌شود. در حقیقت این چراغ ها برای نورپردازی از پایین به بالا مورد استفاده قرار می گیرند و مهمترین هدفی که از استفاده آن ها وجود دارد بزرگ نمایی و بزرگنمایی سوژه مدنظر است. شما از این چراغ می توانید در هر محیطی بر اساس شرایط آن استفاده کنید. همچنین از نظر رنگ و طراحی هم بر اساس محیط خودتان و کاربری که چراغ دارد می‌توانید رنگ و طرح مورد علاقه خودتان را برای چراغ دفنی انتخاب کنید.

نکته دیگری که در مورد اینکه چرا باید خدمت شما بیان کنیم این است که این چراغها دارای عمر طولانی و زیبایی منحصر به فردی می باشند. از نظر گرم یا سرد بودن هم خدمتتون باید عرض کنیم که این چراغ ها به عنوان هیت سینک یا همان چراغ خنک‌کننده شناخته می‌شوند. البته این چراغ ها کیفیت بسیار خوبی دارند و در فضای سبز یا برای نورپردازی ساختمان ها می توان از آن ها بهره برد. در نظر داشته باشید که این چراغ پرتاب نور بسیار بالایی دارد و می‌تواند برای نورپردازی های RGB  شما را کمک کند.  در این چراغ ها از مواد ضد خوردگی و خمیدگی استفاده شده است و آنها بدنه محکم و قوی دارند. در ادامه در مورد این چراغ نکات مهم دیگری را هم خدمتتان عرض خواهیم کرد که پیشنهاد میکنیم آنها را نیز مطالعه کنید.

کاربرد های چراغ دفنی در نما و زیبایی محیط

  • جلوه های بصری بلوارها: اولین کاربرد مهم چراغ دفنی استفاده از آن برای نورپردازی بلوار ها و مسیرهای مختلف می باشد. احتمالاً شما هم بسیاری از این چراغ ها را در خیابان ها و اتوبان های شهرهای خودتان مشاهده نموده اید
  • روشنایی درختان: اگر در فضاهای تفریحی مثل پارک ها دقت کرده باشید از چراغ دفنی برای نورپردازی درختان و زیباتر کردن فضای اطراف آن ها به شدت استفاده شده است. توجه داشته باشید که این محصول در پارک ها به صورت چراغ توکار نصب می‌شود.
  • نورپردازی ستون: برای زیباتر کردن نمای ساختمان ها تقاطع های همسطح یا غیر همسطح می‌توان از این چراغ ها استفاده کرد. شیوه استفاده اینگونه است که ستون را به صورت عمودی در چنین فضاهایی در نظر گرفته و از بالا تا پایین آن چراغ های دفنی توکار نصب می کنند. نورپردازی به این شکل می‌تواند جذابیت بسیار زیادی داشته باشد.
  • نورپردازی استخر و آبنما: یکی از مهمترین ویژگی های این چراغ ها استفاده از آنها برای تامین روشنایی استخرها و حتی جذاب‌تر کردن فضای آنها می باشد. البته توجه داشته باشید که برای استخر ها و آب نما ها چراغ های دفنی مخصوص که به چراغ استخری معروف هستند وجود دارد و این چراغ ها با چراغ های دفنی معمولی تفاوت دارند.

توجه داشته باشید که علاوه بر این کاربرد ها شما می توانید در فضاهای دیگر هم همان طور که در ابتدا اشاره کردیم از چراغ دفنی استفاده کنید. فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که حتماً قبل از خرید این چراغ ها با مشورت با یک کارشناس متوجه شوید آنها برای فضای مورد نظر شما مناسب هستند یا خیر.

خرید چراغ دفنی 

بهترین انتخاب، جهت نورپردازی نمای ساختمان ها ، محوطه کنار ساختمان ، تالارها ، زیرپله ها چراغ دفنی است که می توانید برای خرید مطمئن و با گارانتی به فروشگاه اینترنتی حامی نور مراجعه کنید و این محصول را در مدل های مختلف و متنوع با بهترین قیمت بازار تهیه کنید.