نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 20 30 45

آشنایی با چراغ استخری

اگر زیبایی محیط و فضای اطرافتان اهمیت بالایی برای شما دارد باید توجه داشته باشید که نور پردازی در زیبایی فضا و محیط به ویژه در شب تاثیر زیادی دارد. چراغ استخری از جمله المان های نورپردازی می باشد که می تواند برای زیبایی و خاص شدن محیط مورد استفاده قرار بگیرد. این چراغ از پروژکتورهای LED  ساخته شده و در قابی با درجه حفاظت IP68  قرار دارد.

معمولاً پروژکتور استخری را در انواع مختلف روکار و توکار می سازند. این چراغ کاملاً ضد آب می باشد و برای اینکه خطر برق گرفتگی نداشته باشد دارای ولتاژ مستقیم، 12v یا 24v  است. از چراغ استخری می توان در فضاهای مختلف بکار برد اما همانطور که از نام آن پیداست بهترین فضا برای بهره بردن از این چراغ اطراف استخر می باشد.

این گونه چراغ ها می توانند جلوه زیبایی به محیط اطراف استخر شما اضافه کنند و همچنین عمق و شیب استخرها را به خوبی نمایان می سازند. یکی از نکات جالب در مورد چراغ های استخری این است که از نظر طراحی تنوع بسیار زیادی دارند. از نظر قیمت هم نگران نباشید. این محصولات در رنج های قیمتی مختلفی در بازار عرضه می شوند و قطعاً شما می توانید محصولی که مناسب شما باشد و قیمت بالایی هم نداشته باشد پیدا کنید. در ادامه در مورد ویژگی‌های این چراغ چند مورد را خدمت شما بیان خواهیم کرد که آشنایی با آنها می تواند اطلاعات شما را در مورد محصولات افزایش دهد و همچنین در خرید و تهیه این محصولات به شما کمک کند.

مهم ترین ویژگی های چراغ استخری

  • چراغ های استخری علاوه بر اینکه نورپردازی لازم را برای استخر و محیط اطراف آن فراهم می کنند باعث می شوند ترکیب نور و آب زیبایی جالب توجهی را به وجود آورد که برای هر انسانی جذاب می‌باشد.
  • توجه کنید که لزوماً استفاده از چراغ استخری محدود به استخر های سر پوشیده یا بسته و عمومی نمی باشد. شما می‌توانید در استخرهای خصوصی در منزل خودتان که در محیط بسته یا باز هستند هم از این چراغ ها استفاده کنید و از زیبایی آنها لذت ببرید.
  • علاوه بر استخرها، در محیط های شهری و به ویژه حوزه های بزرگ که در اماکن پرتردد معمولاً قرار دارند می توان از چراغ استخری و آبنما برای نورپردازی و زیبایی محیط استفاده کرد.
  • دقت داشته باشید کمی خلاقیت می‌تواند زیبایی و جلوه این چراغ‌ها را چند برابر کند. مثلاً اگر شما در کنار استخر خودتان از گیاهان برجسته استفاده کنید، آمیخته شدن نور با این گیاهان زیبایی منحصر به فردی را برای شما ایجاد می کند.

تمام این ویژگی‌ها و توضیحاتی که در مورد چراغ استخری خدمت شما بیان کردیم زمانی به حقیقت می پیوندند که شما این محصول را از یک مجموعه معتبر و باسابقه خریداری کنید. در حقیقت زمانی که شما از یک مجموعه معتبر محصول مورد نظر خودتان را خریداری کنید از کیفیت آن مطمئن هستید و میدانید که تمام این ویژگی‌ها در چراغ استخری وجود دارد.

خرید چراغ استخری

شما می توانید برای خرید چراغ استخری در مدل های متنوع و همچنین اطلاع از قیمت روز به فروشگاه اینترنتی حامی نور مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با بهترین قیمت بازار و گارانتی بازگشت وجه خریداری کنید.