نمایش 1–16 از 17 نتیجه

نمایش 20 30 45

اگر علاقه دارید با سیستم های روشنایی مختلف که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد آشنایی پیدا کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم . حالا قصد داریم شما را با یکی از مهمترین و پرکاربردترین منابع نور ساختمان ها یعنی چراغ پنلی و سقفی آشنا کنیم. امیدواریم نکاتی که خدمت شما بیان می کنیم مفید باشد.

چراغ پنلی و سقفی چیست؟

چراغ پنلی و سقفی شاید پرکاربردترین نوع چراغ ها باشد که برای روشنایی ساختمان های مختلف مهمترین منبع نور به حساب می آید. این گونه چراغ ها در تنوع بسیار زیادی تولید می شوند. معمولاً چراغ سقفی را در دو دسته آویز و بدون آویز در بازار عرضه می‌کنند. معمولاً چراغ های پنلی و سقفی آویز از لامپهای کم مصرف برای روشنایی فضای منزل یا محل کار استفاده می کنند.

دقت داشته باشید که در هنگام خرید چراغ سقفی و پنلی بیش از هر چیز دیگری باید به ارتفاع منزل دقت داشته باشید. ضمناً در خرید این محصولات دکوراسیون و محیط ساختمان را هم مورد توجه قرار دهید تا چراغ ای خریداری کنید که همخوانی بیشتری با تزئینات داخل فضا داشته باشد. چراغ های سقفی در مقایسه با نمونه های قدیمی از سلامتی بیشتری برخوردار هستند.

وجود قاب برای لامپ در این چراغ ها، آسیب رسانی آنها به چشم را کنترل کرده و کاهش می‌دهد. یکی از ویژگی های جالب توجه چراغ سقف این است که به آسانی نصب می شود. طبق اصولی که در کارخانجات تولید چراغ پنلی و سقفی وجود دارد تمامی استاندارد های لازم برای تولید یک چراغ با کیفیت و سالم مورد توجه واقع می‌شود. در مورد این چراغ ها همچنین خوب است بدانید که آن ها مصرف انرژی را پایین می‌آورند و هزینه های مربوط به روشنایی را در منزل شما کاهش می دهند. اگر علاقه دارید با انواع چراغ سقفی بیشتر آشنا شوید در ادامه ما را همراهی کنید.

انواع چراغ پنلی و سقفی کدام هستند ؟

  1. چراغ سنسوردار: اولین دسته از چراغ پنلی و سقفی چراغ سنسوردار است. همانطور که از نام این چراغ پیداست، از آن برای ساختمان های استفاده میشود که نیاز به سیستم روشنایی خودکار دارد. این چراغ بیشتر به درد مشاغلی می خورد که صرفه جویی در مصرف انرژی برای آنها اهمیت زیادی دارد. البته استفاده از این چراغ محدود به اماکن اداری و تجاری نیست و در ساختمانهای مسکونی به ویژه در راه پله ها برای کاهش هزینه ها معمولاً از چراغ سنسوردار استفاده می‌شود.
  2. چراغ توکار: یکی از پرطرفدارترین انواع چراغ های سقفی، چراغ توکار است. این مدل چراغ در منازل، مغازه ها و ادارات با ابعاد متفاوت و متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. شاید اولین ویژگی مهم این چراغ‌ها شار نوری و طول عمر بالای آنها به ویژه در روشنایی های عمومی و تزئینی باشد. استفاده از این چراغ ها برای ساختمان هایی که سقف کوتاه دارند فوق‌العاده می‌باشد. تجربه نشان داده است که چراغ توکار می تواند خودش را با هر دکوراسیونی تطبیق دهد و از این نظر هیچ گونه نگرانی در مورد این چراغ وجود ندارد.
  3. چراغ روکار: یکی دیگر از بهترین انواع چراغ پنلی و سقفی چراغ روکار میباشد که می‌توان از لامپهای مختلفی در آن استفاده کرد. در واقع شما می توانید هم لامپ اس ام دی و هم لامپ ال ای دی را در چراغ روکار مورد استفاده قرار دهید. چراغ های روکار به عنوان چراغ های مدرن شناخته می شوند که در طراحی داخلی منزل می‌توانند فضای منحصر به فرد ایجاد کنند. برای این چراغ ها معمولاً از حباب هایی متنوع مثل حباب شیشه‌ای، پارچه‌ای و چوبی استفاده می شود. معمولاً از چراغ سقفی روکار بیشتر در مراکز تفریحی و تجاری استفاده می شود.

خرید چراغ پنلی و سقفی

تنوع بالای رنگ و ابعاد چراغ های پنلی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا متناسب با محل مورد نظر خود چراغ مناسب را انتخاب نمایند. شما می توانید برای خرید چراغ پنلی و سقفی و یا اطلاع از قیمت به فروشگاه آنلاین لوازم نورپردازی حامی نور مراجعه نمایید.