نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 20 30 45

چراغ خطی، یکی از مدرن ترین چراغ های ساخته شده در سال‌های اخیر است. این مدل چراغ توانسته محبوبیت بسیار زیادی بین مردم پیدا کند. اگر شما هم علاقه و تمایل دارید با این سیستم روشنایی آشنایی بیشتری داشته باشید و اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

چراغ خطی، مدرن و خاص

چراغ خطی به عنوان یکی از مدرن و خاص ترین سیستم های روشنایی شناخته شده است. این گونه چراغ ها از نظر کارایی نسبت به سیستم های قدیمی و از کار افتاده بازده نور بالا و بیشتری دارند. از نظر ماندگاری و طول عمر اگر بخواهیم چراغ خطی را بررسی کنیم، باید بگوییم که طول عمر این محصولات بسیار زیاد است و نسبت به سیستم های روشنایی دیگر بیشتر می باشد.

این چراغ ها، شار نوری بهتری از سیستم های دیگر دارند و مصرف انرژی آنها بسیار پایین است. نکته ویژه و جالب در مورد این سیستم ها این است که نور را به صورت یکدست و یکنواخت پخش می کنند و از نظر اصول نورپردازی هم شرایط بهتری در مقایسه با سیستم های روشنایی دیگر دارند.

شما با این چراغ قادر به طراحی های شیک و متنوع برای دکوراسیون داخلی خودتان داشته باشید. توجه داشته باشید که استفاده از چراغ های خطی در روشنایی فضا و محیط های مختلف می‌تواند علاوه بر ایجاد روشنایی مورد نیاز آن فضا، محیط اطراف شما را شیک و زیبا تر کند.

در مقایسه با چراغ های سنتی، چراغ های خطی یا لاینی، را در خط باریک تری توزیع می کنند. نکته قابل توجه در مورد این چراغ ها این می باشد که معمولاً ارتفاع زیادی دارند و نحوه نصب آنها نیز به روش های متنوع سقفی، توکار و روکار امکان پذیر است. توجه کنید که، تنوع بسیار زیاد طراحی این چراغ ها، برای هر محیط و دکوراسیون می‌توانید چراغ خطی مورد نظر خودتان را پیدا و تهیه کنید.

 ویژگی چراغ خطی 

  • انعطاف پذیری: اولین ویژگی مهم و قابل توجه چراغ خطی انعطاف پذیری زیاد آن می باشد. این چراغ ها قابلیت نصب بر روی هر نوع سقفی را دارند و همانطور که در ابتدای توضیحات اشاره کردیم شما می‌توانید آنها را به صورت آویز، روکار و توکار نصب کنید.
  • دمای رنگ: چراغ خطی این قابلیت و مزیت را دارد که از طیف گسترده دمای رنگ، پشتیبانی به کند. در چراغ های خطی شما قادر به استفاده از رنگ سفید گرم تا سفید خنک را برای روشنایی محیط مورد نظر قرار دهید. ضمناً این چراغ ها درجه حرارت های مختلفی دارند.
  • کارایی: ال ای دی های به کار رفته در این سیستم روشنایی و نورپردازی، جهت دار هستند و نیاز به دیفیوزر ها و بازتابنده ها را کمتر می کنند. طبیعتاً این موضوع باعث می شود کارایی این سیستم افزایش پیدا کند.
  • تنوع طراحی : در سیستم های روشنایی و نورپردازی، تنها داشتن عملکرد بسیار خوب و رضایت بخش نمی باشد. روشنایی و نورپردازی، نیاز به طراحی جذاب دارند. این مسئله، در چراغ های خطی به خوبی مورد نظر قرار گرفته است. چراغ خطی طیف گسترده‌ و زیادی از مدل ها را برای ایجاد طراحی های بی نظیر و مخاطب پسند فراهم کرده است. شما در ساخت این چراغ ها می‌توانید طرح های گوشه، مربع، مسیر های خطی طولانی و نور مستقیم یا غیرمستقیم را سفارش دهید.
  • قابلیت استفاده در فضاهای مختلف: ویژگی قابل توجه این چراغ ها این است که می توان از آنها در فضاهایمختلف مثل، تجاری، فضاهای عمومی، رستوران ها و کافه ها، املاک مسکونی و…. استفاده کنید. در حقیقت در تمامی فضا و محیط هایی که در اطراف شما وجود دارد امکان استفاده از  این چراغ خطی ها، فراهم شده است.

خرید چراغ خطی با کیفیت و دارای گارانتی اصالت

شما می توانید، برای خرید چراغ خطی در مدل های مختلف و متنوع LED با بهترین کیفیت و قیمت روز بازار همراه با گارانتی بازگشت وجه به فروشگاه آنلاین حامی نور مراجعه نمایید و با اطمینان کامل محصول خود را خریداری کنید.

سوالات متداول

تفاوت چراغ خطی توکار و چراغ خطی روکار چیست ؟

✅ تفاوت در محل نصب این چراغ خطی است، که توکار در داخل و روکار در خارج سقف یا دیوار نصب می شود.

جنس و اجزای کلی چراغ خطی ؟

✅ جنس بدنه از آلومینیوم اکسترود یا آنودایز است، این بدنه با رنگ پودری پوشش داده شود و همچنین دیفیوزر آن باعث پخش یکنواخت نور می شود.

چراغ خطی برای دکوراسیون نورپردازی مناسب است یا تامین روشنایی محیط ؟؟

✅ برای هردو مورد مناسب که بستگی به شدت و توان چراغ خطی دارد، که به نوع استفاده شما بستگی دارد.