نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 20 30 45

سیستم های نورپردازی انواع مختلفی دارند که آشنایی با آنها می تواند در آینده هنگام استفاده از آنها به ما کمک کند. یکی از پر استفاده ترین سیستم های نورپردازی، ریسه های شلنگی است. مهمترین نکات مربوط به خرید ریسه شلنگی، این سیستم های نورپردازی را برای شما بیان کنیم و پیشنهاد می کنیم تا انتها ما را دنبال کنید.

خرید ریسه شلنگی

روشنایی های بلند و باریک که برای تزئینات و نورپردازی کاربردهای بسیار زیادی دارند ریسه نام گذاری شده اند. ریسه ها انواع مختلفی دارند و از مطرح ترین آنها ریسه شلنگی است. این محصول معمولا از یک برد، شیوه های ال ای دی و چسبی که برای نصب برد در پشت آن تعبیه شده است تشکیل می شود.

نصب پنهان ریسه شلنگی

یکی از ویژگی های جالب توجه ریسه های شلنگی این است که قابلیت استفاده به صورت مخفی را دارد. در مورد این ریسه همچنین خوب است بدانید که هنگام روشن کردن، نور را به صورت مستقیم رو به جلو منتشر می‌کند. البته نکته بسیار مهم این گونه ریسه ها این است که شامل نورهای غیر مستقیم نیز می باشند.

ریموت کنترل

این نورهای غیر مستقیم تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی ریسه ها در محیط دارند. در گذشته روشن و خاموش کردن ریسه های شلنگی مانند سایر ریسه ها به صورت دستی انجام می شد اما در طول سالیان گذشته از ریموت ها برای روشن و خاموش کردن این سیستم نورپردازی استفاده می شود. یکی از ویژگی های بسیار مهم این ریسه ها ضد آب بودن آن ها است.

البته خوب است بدانید که آنها محافظه گرد و غبار هم دارند. برای خرید ریسه شلنگی، انواع گرد و ریسه نواری آنها در بازار موجود است که هر کدام از آنها نیز به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند.

مزایای استفاده از ریسه شلنگی

خرید ریسه شلنگی مزایای زیادی برای شما دارد و این محصول هم کاربردهای بسیار زیادی دارد که ما در این بخش به مهم ترین مزایای استفاده از آن می پردازیم که هنگام خرید ریسه های شلنگی قابل توجه می باشد.

نصب آسان آنها
تنوع رنگ بالایی
طول عمر مناسب
درخشندگی بسیار جذاب
قابلیت برش مناسب و کاربرد چند منظوره
قابل استفاده در مکان های مختلف از جمله پایین کابینت های آشپزخانه
روشن کردن سقف های کاذب و دیوار ها
به نمایش گذاشتن قفسه ها در رستورانها و زیباتر کردن آن ها
قابل استفاده در روشن کردن مسیر باغچه ها و مسیرها

نکاتی که قبل از خرید ریسه شلنگی باید به آن توجه کنید

این گونه ریسه ها معمولاً از جنس ال ای دی باکیفیت تولید می شوند که در برابر حرارت و اشعه های خورشید و همچنین باران های اسیدی بسیار مقاوم است. متاسفانه موضوعی که باعث سوختن این ریسه ها می‌شود اجناس ارزان قیمت و بی کیفیتی است که در بازار به فروش می‌رسند و معمولاً جنس شلنگ آنها کیفیت خوبی ندارد.

این موضوع باعث می شود تا پس از مدت کوتاهی ریسه از هم جدا شود و پس از این اتفاق هم کارایی آن کاهش پیدا کرده و دچار سوختگی می شود. البته سوختن ریسه حالت‌های مختلفی دارد که برای هر کدام دلایل متنوع و راه‌حل‌های مخصوص به آنها وجود دارد.

خرید ریسه شلنگی، جدیدترین مدل های 2022

شما می توانید برای خرید ریسه شلنگی، و سایر مدل های ریسه با بهترین کیفیت و قیمت همراه با گارانتی اصالت کالا و بازگشت وجه به فروشگاه حامی نور مراجعه کرده و مدل مورد نظرتان را انتخاب و سفارش دهید.