نمایش 1–16 از 19 نتیجه

نمایش 20 30 45

پنل smd

چراغ هالوژن 15 وات

چراغ هالوژن 20 وات

چراغ هالوژن 30 وات

چراغ هالوژن 60 وات

چراغ هالوژن 7 وات

چراغ هالوژن 7 وات SMD

چراغ هالوژن 70 وات

چراغ هالوژن 9 وات

چراغ هالوژن smd 15 وات

چراغ هالوژن smd 20 وات

چراغ هالوژن smd 40 وات

چراغ هالوژن smd 7 وات

چراغ هالوژن smd 9 وات

لامپ هالوژن 80 وات

لامپ هالوژنی سوزنی و پایه استارتی

چراغ یا همان لامپ هالوژن یکی از جالب ترین و در عین حال عجیب ترین چراغ هایی است که استفاده های بسیار زیادی هم دارد و معمولاً در هر خانه‌ای شما آنها را به شیوه های گوناگون مشاهده می کنید . در این مطلب قصد داریم در مورد این چراغ های اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید باشد.

لامپ هالوژن؛ لامپ کم مصرف و با کیفیت

اگر دغدغه آن را داریم که یک لامپ کم مصرف و در عین حال با کیفیت در منزل خودتان داشته باشید که نیاز به انرژی کم داشته باشد و نور زیادی تولید کند لامپ هالوژن می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. انواع مختلفی از چراغ هالوژن در بازار وجود دارد که شما می توانید آنها را خریداری کنید.

نمونه بارز آن هم مدل سختی و رنگی آن و همچنین انواع ال ای دی آن می باشد. البته هر کدام از انواع چراغ هالوژن ویژگی ها، مزایا و معایب خودشان را دارند. لامپ هالوژن در حقیقت یک رشته تنگستن در محفظه پر شده با گاز بی اثر قرار گرفته است. این گونه چراغ ها زمانی که انرژی الکتریکی وارد آنها می شود به وسیله گاز هالوژن موجود در چراغ سیم تنگستن را داغ می کنند به این طریق نور آنها منتشر می‌شود.

با توجه به اینکه در چراغ هالوژن تنگستن بخار شده مجدداً روی رشته اش قرار می‌گیرد و این چرخه همواره تکرار می شود این چراغ ها طول عمر بالایی دارند.این چراغ ها از گرمای بسیار زیادی هم برخوردار هستند و با توجه به حرارت زیادی که در حباب آنها تولید می شود دو محافظ دارند.

این نکته را هم در مورد این چراغ ها بدانید که از زمان تولیدشان یعنی در سال ۱۹۵۹ تا به امروز مهندسان تکنولوژی همواره سعی کرده اند کیفیت آنها را بالاتر ببرند به همین دلیل لامپ هالوژنی که جدیدا تولید می شوند نسبت به نمونه های قبلی خودشان سبک تر هستند. آشنایی با مزایا و معایب این لامپ ها می تواند در خرید آن ها به شما کمک کند. در ادامه به آنها می‌پردازیم پس همراه ما باشید.

مزایا و معایب چراغ هالوژن

ابتدا به سراغ مزایای لامپ می رویم، لامپ هالوژن کیفیت رنگ بسیار خوبی دارد و نور منتشر شده از آن می تواند فضای منزل شما را به خوبی روشن کنند. چراغ های هالوژن معمولاً در اندازه های فشرده و کوچکی تولید می شوند و به همین دلیل می توانند در داخل تجهیزات و پروژکتور های خاص مورد استفاده قرار بگیرند.

لامپها در مقایسه با لامپ‌های رشته‌ای قیمت بسیار پایین تری دارند، از طرفی برق کمتری هم مصرف می کنند و هزینه آن ها به شدت پایین می آید. اما اگر بخواهیم در مورد معایب لامپ هالوژن صحبت کنیم قطعاً اولین چیزی که باید به آن بپردازیم مصرف بالای انرژی آنها است.

شاید کمی تعجب کنید و بگویید چطور می شود هم برق کمی مصرف کند و هم مصرف انرژی آنها بالا باشد. منظور من از مصرف انرژی میزان لومن در وات کمتری است که آنها تولید می‌کنند و در مقایسه با لامپ های امروزی باعث می‌شود مصرف انرژی آنها بالاتر باشد.

این گونه چراغ ها محدودیت رنگ هم دارند. در واقع آنها فقط رنگ آفتابی منتشر می کنند و شما نمی توانید رنگ های دیگر را با استفاده از هالوژن ها در فضای منزل خودتان انتشار دهید. متاسفانه لامپ هالوژن بسیار آسیب پذیر است و به چربی روی پوست انسان نیز واکنش نشان می دهد. دقت داشته باشید که لمس بیش از حد این لامپ می‌تواند از عمر آن بکاهد.

خرید چراغ و لامپ هالوژن با بهترین قیمت 

شما می توانید برای مشاوره این محصول با کارشناس سایت تماس گرفته و همچنین برای خرید چراغ هالوژن با بهترین کیفیت بازار تهران_ایران در مدل و برند های مختلف به فروشگاه آنلاین حامی نور مراجعه کنید.

 

آیا لامپ های هالوژن طول عمر و ماندگاری خوبی دارند ؟

✅ لامپ های هالوژنی که سایت حامی نور عرضه می کند دارای طول عمر بالا و کیفیت خوبی دارند که معمولا حداقل پنج سال عمر مفید دارند

قیمت لامپ هالوژن و انواع مدل چراغ هالوژن

✅ قیمت لامپ و چراغ هالوژن به خاطر نوسانات قیمتی در حال تغییر است و نمی توان یک قیمت ثابت را عنوان کرد برای مشاهده قیمت و انواع مدل از این محصول وارد سایت شوید