نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 20 30 45

علم تکنولوژی در هر زمینه‌ای در طول سالیان گذشته گسترش پیدا کرده است. چراغ و روشنایی هم از این قاعده مستثنا نبوده و امروزه انواع مختلفی از چراغ ها در بازار وجود دارد. یکی از جذاب ترین و پرکاربردترین چراغ ها، چراغ چشمی هست که در این مطلب به آن پرداخته ایم. پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید تا با این چراغ بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با چراغ چشمی

طراحی دکوراسیون امروزه نور پردازی اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل انواع مختلفی از چراغ ها و روشنایی ها برای فضاهای مختلف تولید شده‌اند. یکی از جذاب ترین روشنایی ها برای منزل چراغ چشمی است. این چراغ به صورت سقفی و توکار طراحی می شود و می تواند برای شما روشنایی پنهان و آشکار ایجاد کند.

از این چراغ ها به عنوان یک جایگزین مناسب برای چراغ های سقفی یاد می شود. چراغ چشمی از نظر طراحی و تنوع بسیار زیادی دارد و در قالب های مختلفی تولید می گردد. درون این چراغ ها می توان از هرگونه لامپی استفاده کرد.

البته امروز بیشتر از لامپ های ال ای دی برای چراغ چشمی استفاده می شود که دلیل مهم آن وجود تعداد زیادی دیود نوری در ساختمان این لامپ ها است که می‌توانند نور باکیفیت و مناسبی را برای شما ایجاد کنند. چراغ چشمی در حقیقت نوعی چراغ تزیینی هم محسوب می شود.

از این چراغ معمولاً در راه پله ها و لابی هتل ها بسیار زیاد استفاده می شود. چراغ چشمی را بیشتر در رنگ های آفتابی و مهتابی می سازند و مشتریان بر اساس شرایط دکوراسیون منزل خودشان می توانند هر کدام از این رنگ ها را انتخاب کنند. کاربرد اصلی چراغ چشمی دکوراتیو بودن آن می باشد.

در واقع این چراغ بیشتر جنبه تزئینی دارد تا این که بخواهد غذای منزل یا محل کار شما را به صورت کامل روشن کند. در ادامه در مورد کاربرد‌های این چراغ توضیحات بیشتری را خدمت شما بیان خواهیم کرد و پیشنهاد می کنیم تا انتها همراه ما باشید.

کاربردهای چراغ چشمی

  • چراغ های چشمی مصرف برق بسیار کمی دارند و از این جهت برای راه پله های مسکونی ، برج ها و ساختمانهای اداری و تجاری گزینه مناسبی محسوب می شوند.
  • چراغ های چشمی از تکنولوژی روشنایی هوشمند بهره‌مند می‌برند که حسگر تعبیه شده در آن ها نسبت به جابجایی افراد واکنش نشان می‌دهد
  • از چراغ چشمی در ویترین مغازه ها استفاده می شود. برای اینکه چراغ چشمی بتواند زیبایی خودش را به صورت کامل در ویترین نشان دهد بهتر است آن را به صورت روکار نصب کنند. ضمناً اگر از نورهای متنوع برای چراغ چشمی ویترین‌مغازه استفاده شود زیبایی آن دو چندان می‌شود
  • یکی از مهمترین و رایج ترین کاربرد های این چراغ نیز استفاده از آن برای سقف منازل مسکونی می باشد. در صورت استفاده از چراغ چشمی شما دیگر نیازی به لوسترهای گرانقیمت ندارید. درضمن نگران نباشید، چراغ چشمی به خوبی می تواند فضای منزل شما را زیبا کند و حتی می‌توان گفت زیبایی آن از لوستر بیشتر است.
  • توجه داشته باشید که چراغ های چشمی در انواع چند سنسوره و یک سنسور تولید می‌شود و هر کدام از انواع آن متناسب با شرایط خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • در ساختار این چراغ ها بیشتر از آهن، شیشه و ای‌بی‌اس بهره برده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که این چراغ ها برای ارتفاع های بلند گزینه مناسبی باشند

شما می توانید با در نظر گرفتن شرایط و کاربردهایی که این چراغها دارند هر کدام از انواع آنها را در مجموعه اینترنتی ما مشاهده و در صورت لزوم خریداری کنید. کارشناسان ما برای ارائه مشاوره در جهت خرید این چراغ ها در خدمت شما هستند.

خرید چراغ چشمی با مناسب ترین قیمت 

شما می توانید برای خرید چراغ چشمی و همچنین اطلاع از قیمت این محصول به فروشگاه آنلاین حامی نور مراجعه نمایید و محصول خود را انتخاب و سپس خریداری کنید.