نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 20 30 45

آیفون تصویری و صوتی یکی از راه های ارتباطی در ساختمان های مختلف محسوب می شود. مراجعه کنندگان به ساختمانهای مختلف می‌توانند از طریق آیفون تصویری و صوتی با میزبانان خودشان ارتباط برقرار کنند.

در این مطلب سعی می کنیم مفید ترین اطلاعات را در مورد آیفون تصویری و صوتی خدمت شما بیان کنیم.

آیفون تصویری و صوتی 

شاید امروزه شنیدن نام آیفون شما را به یاد تلفن های همراهی که با این اسم تولید می‌شوند بیاندازد. اما واقعیت این است که آیفون در کشور ما تاریخچه طولانی دارد. آیفون تصویری و صوتی برای این که شما متوجه شوید چه کسی به ساختمان شما مراجعه کرده است مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر بخواهیم تاریخچه این محصولات در کشور خودمان را مورد بررسی قرار دهیم در ابتدا آیفون های صوتی در بازار کشور ما رواج پیدا کردند.

پس از مدتی آیفون های تصویری جایگزین آیفون های صوتی قدیمی شده و محبوبیت بیشتری در کشور ما بدست آوردند. نکته بسیار مهم در مورد آیفون تصویری این است که شما می توانید آنها را با هزینه های مختلف و متنوعی خریداری کنید. در واقع این محصولات از چند صد هزار تومان تا چند ده میلیون تومان در بازار به فروش می رسند. این محصولات در حالت کلی در دو دسته دیجیتال و آنالوگ به فروش میرسند.

مدل آنالوگ آیفون ها در حقیقت همان نمونه های قدیمی هستند که یا به صورت صوتی کار می کند و یا در صورت تصویری بودن امکانات بسیار محدودی دارند. اما آیفون تصویری و صوتی دیجیتال آیفون های جدید هستند که امکانات بیشتری در مقایسه با آیفون های قدیمی دارند. برای این که بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم با ادامه این مطلب قصد داریم در مورد مشخصات آنها صحبت کنیم همراه باشید. اطمینان داشته باشید که نکات جالبی را خدمت شما بیان خواهیم نمود.

ساختار آیفون تصویری و صوتی

  • اندازه و ابعاد مانیتور: اولین چیزی که در مشخصات آیفون تصویری و صوتی باید مورد بررسی قرار بگیرد اندازه و ابعاد مانیتور این محصولات می باشد. در آیفون های صوتی که طبیعتاً مانیتوری وجود ندارد و تنها یک جعبه صوتی مورد استفاده قرار می گیرد . اما در آیفون های تصویری صفحه نمایش های مختلف و در ابعاد گوناگون وجود دارد که از لحاظ کیفیت و وضوح تصویر و همچنین میزان صدا متفاوت هستند .
  • حافظه: داشتن حافظه برای آیفون نوع این مزیت برای آن محسوب می‌شود و نداشتن آن هم برای آیفون مشکلی ایجاد نمی‌کند. البته امروزه معمولاً اکثر آیفون ها حافظه دارند. در صورتی که آیفون تصویری یا صوتی شما حافظه داشته باشد می توانید نسبت به ضبط فیلم یا عکس برداری از مهمانان خودتان اقدام کنید. دقت داشته باشید که عملکرد حافظه در آیفون ها نیست متنوع است. ذخیره اطلاعات در برخی از این آیفون ها دستی و در برخی دیگر اتوماتیک می باشد.
  • لمسی بودن آیفون: تا همین چند سال پیش اکثرا آیفون هایی که در بازار داخلی ما به فروش می رسید پنل‌های دارای دکمه داشتند. اما رشد تکنولوژی در طول سالیان اخیر باعث شده است تا پنل های لمسی جایگزین پنل های قدیمی شده و راه ارتباط گرفتن از طریق آیفون تصویری و صوتی آسان‌تر شود.

در پایان این نکته را مد نظر قرار دهید که آیفون های تصویری یا صوتی بر اساس شرکتی که آنها را تولید می‌کند ممکن است مشخصات و ویژگی‌های دیگری هم داشته باشند. طبیعتاً بیان تمامی این ویژگی ها در این مطلب امکان پذیر نیست و صرفاً سعی کردیم مهمترین آنها را خدمت شما توضیح دهیم.

خرید آیفون تصویری و صوتی 

شما می توانید برای خرید این محصول با بهترین قیمت و کیفیت همراه با گارانتی بازگشت وجه و اصالت کالا همراه با ارسال رایگان به فروشگاه لوازم نورپردازی و روشنایی حامی نور مراجعه کنید.