نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 20 30 45

آیفون تصویری و صوتی یکی از راه های ارتباطی در ساختمان های مختلف محسوب می شود. مراجعه کنندگان به ساختمانهای مختلف می‌توانند از طریق آن با میزبانان خودشان ارتباط برقرار کنند. در این مطلب سعی می کنیم مفیدترین اطلاعات را درباره ی آیفون صوتی و تصویری خدمت شما بیان کنیم.

معرفی آیفون تصویری

آیفون تصویری فناوری جدیدی است که این روزها با تنوع زیاد خود رقابت تنگاتنگی را بین سازندگان این محصول ایجاد کرده است. در گذشته از درب بازکن های صوتی برای باز کردن درب استفاده می شد. آیفون های قدیمی عملکرد ساده ای داشتند. در واقع این سیستم متشکل از یک پنل زنگ در و یک دستگاه صوتی آیفون در داخل خانه بود که با به صدا درآمدن زنگ فقط می توانستید صدای مشتری را دریافت کرده و با فشردن کلید در را باز کنید.
با گذشت زمان استفاده از این محصول محدود شد و مانیتور تصویری جایگزین آن شد. این محصول به شما این امکان را می دهد که تصویر افراد را در کنار صدا ببینید و در را باز کنید.یکی از ویژگی های اصلی آیفون تصویری صفحه نمایش آنهاست که در اندازه های مختلف رنگی می باشد و شما می توانید با توجه به بودجه خود آیفون مناسبی را انتخاب کنید.

ساختار آیفون تصویری و صوتی

در این بخش به بررسی جزئیات ساخت این محصول می پردازیم. هر محصولی آپشن های متفاوتی دارد اما در بین همه ی آن ها مشخصات مشترکی وجود دارد که هنگام خرید آیفون های تصویری می تواند به شما کمک کند که چه نوع آیفونی مناسب نیاز شماست.

اندازه و ابعاد مانیتور

اولین چیزی که در مشخصات آیفون تصویری و صوتی باید مورد بررسی قرار بگیرد اندازه و ابعاد مانیتور این محصولات می باشد. در آیفون های صوتی که طبیعتاً مانیتوری وجود ندارد و تنها یک جعبه صوتی مورد استفاده قرار می گیرد . اما در آیفون های تصویری صفحه نمایش های مختلف و در ابعاد گوناگون وجود دارد که از لحاظ کیفیت و وضوح تصویر و همچنین میزان صدا متفاوت هستند .

حافظه داخلی 

داشتن حافظه برای آیفون یک نوع مزیت برای آن محسوب می‌شود و نداشتن آن هم برای آیفون مشکلی ایجاد نمی‌کند. البته امروزه معمولاً اکثر آیفون ها حافظه دارند. در صورتی که آیفون تصویری یا صوتی شما حافظه داشته باشد می توانید نسبت به ضبط فیلم یا عکس برداری از مهمانان خودتان اقدام کنید. دقت داشته باشید که عملکرد حافظه در آیفون ها نیز متنوع است. ذخیره اطلاعات در برخی از این آیفون ها دستی و در برخی دیگر اتوماتیک می باشد.

لمسی بودن آیفون

تا همین چند سال پیش اکثرا آیفون هایی که در بازار داخلی ما به فروش می رسید پنل‌های دارای دکمه داشتند. اما رشد تکنولوژی در طول سالیان اخیر باعث شده است تا پنل های لمسی جایگزین پنل های قدیمی شده و راه ارتباط گرفتن از طریق آیفون تصویری و صوتی آسان‌تر شود.

در پایان این نکته را مد نظر قرار دهید که آیفون های تصویری یا صوتی بر اساس شرکتی که آنها را تولید می‌کند ممکن است مشخصات و ویژگی‌های دیگری هم داشته باشند. طبیعتاً بیان تمامی این ویژگی ها در این مطلب امکان پذیر نیست و صرفاً سعی کردیم مهمترین آنها را خدمت شما توضیح دهیم.

خرید آیفون تصویری و صوتی 

در خرید آیفون تصویری مواردی که برای مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد مواردی چون :

  • کیفیت محصول
  • گارانتی بازگشت وجه
  • اصالت کالا
  • ارسال رایگان
  • نصب دستگاه

می باشد که شما عزیزان برای استعلام قیمت و موجودی برند مورد نظر خود می توانید با فروشگاه لوازم نورپردازی و روشنایی حامی نور تماس بگیرید.