مقالات

نورپردازی در تزیین اتاق با ریسه شلنگی

چند ایده جذاب در تزئین اتاق خواب با ریسه شلنگی

تزئین و زیبایی اتاق خواب از مواردی است که اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد. زیرا تقریبا هر انسانی یک سوم از طول روز خود را در اتاق خواب به سر می برد. و زیبایی اتاق خواب تاثیر به سزایی در آرامش انسان برای آماده شدن و ورود به خواب عمیق و لذت بخش دارد.در این مقاله می خواهیم تا در مورد ایده های جداب برای تزیین اتاق خواب با ریسه شلنگی صحبت کنیم تا شما بتوانید اطلاعات مفیدی به دست آورید.

نورپردازی اتاق خواب

همه افراد از اهمیت نورپردازی در اتاق خواب آگاهی دارند. اتاق خواب مکانی می باشد که افراد می‌ توانند در آنجا به استراحت بپردازند و آرامش خود را به دست بیاورند. بعد از یک روز سخت کاری افراد با مراجعه به اتاق خواب خود می توانند انرژی روز بعد را مجدد تجدید نمایند.

نورپردازی اتاق خواب یک نکته بسیار مهم می باشد. در نورپردازی این محل باید از اصول و قواعد خاصی پیروی کنید تا بتوانید حس آرامش را به افراد منتقل نمایید.

نور بسیار کم و نور خیلی زیاد برای این محل مناسب نمی باشد. شما باید مشخص کنید که چه نوع نورپردازی را برای اتاق خواب خود می پسندید و بعد از آن اقدام به انجام نورپردازی برای اتاق خواب خود نمایید.

افراد می توانند به دو طریق اتاق خواب خود را نورپردازی کنند. نورپردازی مستقیم و نورپردازی غیر مستقیم دو روش برای روشن کردن اتاق خواب می باشند.

با نقل قول از سایت غفاری دایت: (طبق تحقیقات انجام‌شده در ایالات‌متحده، تخمین زده می‌شود که ۳۰ درصد از بزرگ‌سالان و ۶۶ درصد از نوجوانان از بی‌خوابی رنج می‌برند که این فقط یک ناراحتی جزئی نیست بلکه بیدار ماندن می‌تواند صدمات جدی بر بدن وارد کند.) بنابراین خواب آرام و راحت بسیار حائز اهمیت می باشد.

تزیین اتاق خواب با ریسه شلنگی نیز یک امکان بسیار عالی و در دسترس برای همه افراد می باشد تا اتاق خواب خود را به بهترین شکل ممکن نورپردازی کنند. و محیطی آرامش بخش با نوری لایت را برای خود ایجاد نمایند. تا بتوانند خوابی راحت را در آن محل تجربه کنند.

چند ایده جذاب در تزئین اتاق خواب با ریسه شلنگی

نورپردازی اتاق خواب با ریسه شلنگی

تزیین اتاق خواب با ریسه شلنگی یک انتخاب بسیار هوشمندانه می باشد. این ریسه ها به دلیل قیمت پایینی که دارند می توانند یک انتخاب بسیار عالی برای زیباتر کردن اتاق خواب نیز باشد. ریسه های شلنگی به دلیل ویژگی هایی که دارند سبب شده اند از آن ها در محیط های مختلف استفاده شود.

اتاق خواب نیز یکی از آن محیط هایی می باشد که بسیار گزینه مناسبی برای استفاده از این ریسه ها می باشد. این ریسه ها را می توان به راحتی بر روی درب، کمد، میز و… در اتاق خواب قرار داد و از نور زیبا که ایجاد می‌کند لذت برد.

شما می توانید تمام منابع نورانی اتاق خواب خود را خاموش کنید و تنها ریسه های شلنگی را روشن بگذارید و خوابی آرام و دلپذیر با نور کم را تجربه نمایید. این ریسه ها این امکان را به شما می‌ دهد تا شما بتوانید نورپردازی را به صورت کاملا خلاقانه انجام دهید.

چگونه یک اتاق خواب رویایی بسازید؟

اگر می خواهید یک اتاق خواب رویایی برای خود درست کنید و در آن یک خواب دلپذیر را تجربه نمایید بهتر است از ریسه های شلنگی استفاده نمایید.
تزئین اتاق خواب با ریسه شلنگی یک کار بسیار عالی و جدید می باشد. این ریسه ها می‌ توانند محیط اتاق خواب شما را بسیار رمانتیک و دلپذیر نمایند و شما را با یک خواب بی نظیر روبرو سازند. تزیین اتاق خواب با ریسه های شلنگی می‌ تواند سبب زیبا تر شدن نمای داخل اتاق خواب شما شود.

انتخاب ریسه های شلنگی یک انتخاب بسیار عالی و هوشمندانه برای رویایی کردن اتاق خواب می باشند. اتاق خواب برای همه افراد یک محیط ایمن و بسیار آرامش بخش است. این ریسه ها در رویایی کردن و رمانتیک کردن آن می‌ توانند بسیار افراد را کمک کنند. و آن ها را با یک حس خوب روبرو سازند.

نور اتاق خواب نیز یک راه دیگر برای رویایی کردن محیط اتاق خواب می باشد. شما می توانید تمام منبع های نوری اتاق خواب خود را خاموش کنید و تنها از لامپ های کوچک بر روی تخت ، آینه و کمد و… استفاده کنید.

چند ایده جذاب در تزئین اتاق خواب با ریسه شلنگی

پیشنهاد مطالعه: نورپردازی آپارتمان مسکونی

تزیین دیوار کاذب با ریسه شلنگی

اگر شما در منزل یا محل کار یا اتاق خواب خود دارای دیوار کاذب هستید. بهتر است از ریسه های شلنگی برای تزیین دیوار ها استفاده کنید.

یک راه عالی برای استفاده از ریسه های شلنگی بر روی دیوار کاذب این است که شما بدنه این ریسه ها را درون شیارهای دیوار قرار دهید. به گونه ای که بدنه آن ها دیگر قابل مشاهده نباشد.

ریسه ها را به منبع نوری وصل نمایید. و از نور زیبا و رمانتیک آن بهره ببرید. شما با این روش می توانید یک منبع نوری زیبا و بسیار رویایی را برای محیط کار یا منزل و محل خواب خود ایجاد کنید. انتخاب ریسه های شلنگی یک انتخاب مناسب و درست برای دیوار های کاذب می باشد.

هم چنین میتوانید نورمخفی سقف کاذب با هالوژن و ریسه شلنگی را ترکیب کنید و یک نمای فوق العاده ایجاد کنید.

اگر شما طرفدار رنگ‌ های گرم باشید می توانید با استفاده از ریسه های شلنگی رنگ های گرم زیبایی را برای محیط مورد نظر خود به وجود آورید.

از این روش می توانید برای دیوارهای کاذب پشت تلویزیون نیز استفاده کنید. و محیط را بسیار زیبا و دلنشین تر از قبل نمایید. به گونه ای که چشم هر بیننده ای را به خود خیره سازد.

نیاز نیست هزینه های بسیار گرانی برای انجام این کار دهید. تنها در چند دقیقه می توانید با استفاده از ریسه های شلنگی یک کار خلاقانه و زیبا را انجام دهید.

چند ایده جذاب در تزئین اتاق خواب با ریسه شلنگی

دکواسیون زیبا و جذاب با هزینه پایین

در مطالب بالا در رابطه با تزیین اتاق خواب با ریسه شلنگی صحبت کردیم. شما با استفاده از ریسه های شلنگی می‌ توانید محیط اتاق خواب خود را با هزینه بسیار پایین زیبا و جذاب نمایید.

ریسه های شلنگی این امکان را به افراد می دهند. تا بتوانند بدون هیچ گونه دردسری هر محیطی را که دوست داشته باشند نورپردازی نمایند.

امروز تغییر دکوراسیون و ایجاد نورپردازی توسط متخصصین در این زمینه هزینه های بسیار بالایی را در پی خواهد داشت. با انجام یک بازسازی علاوه بر پرداخت هزینه های گزاف، دچار مشکلات و دردسرهایی نیز خواهید شد. پس بهتر است با امکاناتی که در اختیار دارید پیرامون خود را زیباتر و جذاب تر نمایید.

ریسه های شلنگی این امکان را در اختیار افراد قرار دادند تا افراد بتوانند خودشان با چند ایده و راهکار عالی محیط مورد نظر را نورپردازی کنند. شما بدون نیاز به افراد متخصص در این زمینه می توانید ریسه های شلنگی را خریداری کرده و مطابق با سلیقه خود آن ها را در گوشه کنار محیط کار یا منزل خود جای دهید.

به این طریق می توانید از نور آن ها استفاده کنید و محیط خود را جذاب و دلنشین نمایید. درست کردن نورپردازی منزل با هزینه پایین کار دشواری نیست. کافی است کمی ‌ابتکار به خرج دهید تا بتوانید یک نورپردازی و دکوراسیون زیبا و خلاق را ایجاد کنید.

جهت مشاهده و خرید انواع ریسه شلنگی کلیک کنیدچند ایده جذاب در تزئین اتاق خواب با ریسه شلنگی

انواع ریسه شلنگی کدام اند؟

برای تزئین اتاق خواب با ریسه شلنگی دست شما بسیار باز است. زیرا انواع مختلفی از ریسه های شلنگی در بازار وجود دارند که شما بنا به خواست و سلیقه خود می توانید آن ها را تهیه کرده و در گوشه کنار خانه و محیط کار خود قرار دهید و از زیبایی آن لذت ببرید. انواع ریسه شلنگی به دو دسته ریسه شلنگی گرد و ریسه نواری تقسیم بندی می شوند.

ریسه شلنگی گرد شامل ریسه شلنگی معمولی، ریسه شلنگی ال ای دی، ریسه شلنگی نئون فلکسی، ریسه شلنگی فلکسی و ریسه شلنگی اس ام دی می‌ باشند.
ریسه نواری نیز به چند دسته ریسه نواری دو لاین، ریسه نواری تک لاین و ریسه نواری اس ام دی تقسیم می شوند. شما با توجه به کاربرد مورد نظر خود می توانید یکی از انواع این ریسه ها را انتخاب کنید و آن ها را در محل های مورد نظر خود نصب نمایید.

همچنین محیط پیرامون خود را با این ریسه ها بسیار زیبا دلنشین نمایید. انواع ریسه شلنگی بسیار متنوع و متعدد می باشند. امکان ندارد شما برای خرید ریسه شلنگی به بازار مراجعه نمایید و دست خالی برگردید. زیرا یکی از انواع این ریسه ها مطمئنا نظر و سلیقه شما را جلب خواهد کرد.

ترکیب عکس ها و ریسه های رنگی

یک ایده عالی برای تزیین اتاق خواب با ریسه شلنگی ترکیب عکس ها با این ریسه ها می باشد. شما می توانید عکس های خانوادگی و عکس های تک نفره خود را در ابعاد های مختلف چاپ کرده و آن ها را در بین ریسه های شلنگی قرار دهید. به این صورت انعکاس نور بر روی عکس های شما می تواند یک زمینه و منظره بسیار زیبا و جذاب را ایجاد کند.

یک ایده عالی دیگر برای تزیین اتاق خواب قرار دادن ریسه های شلنگی بر روی آینه است. شما می توانید این ریسه ها را بر روی آینه اتاق قرار دهید و عکس های خود را با فاصله بر روی این ریسه ها نصب کنید.

ترکیب عکس های شما با ریسه های رنگی صحنه بسیار زیبا و جذاب و دلنشینی را رقم می زند‌. اگر این نوع دیزاین را بر روی اتاق خواب خود پیاده نماید می توانید یک منظره بسیار دلنشین را ایجاد کنید.

همچنین هنگام خواب و هنگام برخاستن از خواب با این منظره زیبا و جذاب رو به رو شوید. این کار می تواند خاطرات خوشی را برای شما رقم بزند.

تزیین دیوار اتاق خواب با چراغ نواری ال ای دی‌

تزئین اتاق خواب با ریسه شلنگی یک ایده بسیار جالب است. حال شما می‌ توانید با چراغ نواری ال ای دی نیز این کار را انجام دهید. این چراغ ها در رنگ‌ های‌ مختلف وجود دارند و افراد می‌ توانند بنا به سلیقه خود از آن ها خریداری کنند و محیط اتاق خواب خود را به یک‌ مکان عالی و بسیار جذاب تبدیل کنند. این چراغ ها یک ایده عالی هستند تا افراد بتوانند با هزینه های بسیار کم و پایین یک نورپردازی زیبا را اجرا کنند.

بهترین فروشگاه آنلاین جهت تهیه لوازم نورپردازی اتاق خواب و مشاوره نصب

فروشگاه حامی نور یکی از فروشگاه های الکتریکی با تجربه ۲۰ساله در زمینه فروش انواع محصولات نور و روشنایی، تجهیزات برق و زیر شاخه های دیگر برق هست که همواره در پی ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود است.

2 نظر در “نورپردازی در تزیین اتاق با ریسه شلنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *